Wakacje w Chorwacji

Jachty

Słońce, bryza, jachty, piękne chorwackie zatoczki i pozytywni ludzie - czego chcieć więcej do szczęścia?

Słońce, przyjemna bryza, chorwackie plaże i zatoczki. Ty, razem z przyjaciółmi i nowo poznanymi ludźmi, chillujecie na pokładzie, pijecie drinki z palemką i już nie możecie doczekać się wieczornej imprezki w fajnym, lokalnym porcie. Brzmi fajnie? ;-)

Wybierz się z nami w rejs po chorwackich miejscówkach! Zabieramy najlepszą ekipę, doświadczonych sterników i wyruszamy na mega chillunek;) Jedni pływają na wake'u za motorówką, inni opalają się na pokładzie lub nurkują w turkusowej wodzie Adriatyku... Próbujemy lokalnych pyszności, uczymy się podstaw żeglowania, urządzamy ogniska w pobliskich portach. Aż ciężko się oprzeć...

Jeśli nigdy nie żeglowałeś, postaramy się przekazać tutaj najważniejsze informacje zarówno o samych jachtach, jak i okolicy Chorwacji. Żagle wykorzystujemy do sportu i do turystyki, dzięki temu potrafią łączyć ludzi aktywnych z leniuchami.

Dla aktywnych głównym celem będą żagle, napędzane wiatrem. Nie jest to najtrudniejszy sport, jeśli masz obok siebie doświadczonego skippera, ale mięśnie i refleks będą potrzebne!

A jeśli lubisz odpoczywać i wygrzewać się na słonku- idealnie! Wyjdź z kajuty, zjedz śniadanie i rozłóż się wygodnie na pokładzie. Delikatne fale i bryza to podstawa relaksu, a do tego dobra muzyka i najlepsze atrakcje.

Na jachty w Chorwacji warto wybrać się w sezonie od lipca do końca września. Będziesz mieć gwarancję słońca i znośnej temperatury. A oprócz tego? Dzięki trasie, jaką obraliśmy, zobaczysz nie tylko piękny Adriatyk, ale okolice na lądzie. Cumujemy jachty i wysiadamy zwiedzać okolicę, imprezować, bawić się i odpoczywać. Pamiętaj, to nie tylko sport, ale i turystyka.

Koniecznie zerknij na trasę naszych jachtów w Chorwacji: Kastela - Stari grad - Komiza - Złoty róg (Bol) - Makarska – Kastela. Klimatyczne, spokojne miejscówki, do tego czyste plaże, miejsce na imprezowanie i na relaks!

Do zobaczenia na falach Adriatyku!

Cha 1010

Jachty w Chorwacji

Cha 1270

Jachty Chorwacja

Qsjwef

Rejsy Chorwacja

Dji 0611